Nudnida Luangnam - profil / statistike

Nudnida Luangnam - profil / statistike

Nudnida Luangnam
Ime: Nudnida Luangnam
Država: Thailand
Datum rođenja: 27.02.87, 33 Godina
WTA ljestvica: 341
TOP pozicija na ljestvici: 195 (13.05.13, 31200 bodovi)
Bodovi: 153
Premije: 212990 $
Mečeva ukupno: 697
Pobjede: 393
Uspješnost: 56.38 %

Nudnida Luangnam / neodigrani / posljednji

nije pronađen nikakav meč

Nudnida Luangnam / podloga: tvrda

22.02.20PolufinaleAnkita RainaNudnida Luangnam6-3, 6-2 porazdetalj mečaIndia W25 Jodhpur tvrda
21.02.20ČetvrtfinaleNudnida LuangnamRutuja Bhosale7-64, 7-61 pobjedadetalj meča
20.02.202. koloNudnida LuangnamEvgeniya Burdina6-2, 0-6, 6-2 pobjedadetalj meča
19.02.201. koloNudnida LuangnamVaidehi Chaudhari6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
08.02.201. kolo kval.Sarah Beth GreyNudnida Luangnam7-65, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
05.02.201. koloNicoleta DascaluNudnida Luangnam6-1, 6-2 porazdetalj mečaThailand W25 Nonthaburi tvrda
29.01.201. koloMirjam BjorklundNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj mečaThailand W25 Nonthaburi tvrda
19.12.192. koloBarbara HaasNudnida Luangnam6-2, 4-6, 6-2 porazdetalj mečaIndia W25 Navi tvrda
17.12.191. koloNudnida LuangnamRisa Ushijima5-7, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
12.12.192. koloNaho SatoNudnida Luangnam6-3, 6-74, 6-0 porazdetalj mečaIndia W25 Pune tvrda
11.12.191. koloNudnida LuangnamJia-Jing Lu6-4, 7-610 pobjedadetalj meča
04.12.191. koloSandra SamirNudnida Luangnam5-7, 6-4, 6-1 porazdetalj mečaIndia W25 Solapur tvrda
20.11.191. koloPunnin KovapituktedNudnida Luangnam6-4, 0-6, 6-1 porazdetalj mečaIndia W25 Bhopal tvrda
14.11.192. koloEva Guerrero AlvarezNudnida Luangnam6-0, 6-3 porazdetalj mečaThailand W25 Hua tvrda
13.11.191. koloNudnida LuangnamMomoko Kobori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
08.11.19ČetvrtfinaleEudice Wong ChongNudnida Luangnam6-2, 2-6, 7-63 porazdetalj mečaThailand W25 Hua tvrda
07.11.192. koloNudnida LuangnamAmandine Hesse1-6, 7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
06.11.191. koloNudnida LuangnamChanel Simmonds6-4, 0-6, 6-3 pobjedadetalj meča
22.10.191. koloArina RodionovaNudnida Luangnam6-0, 6-4 porazdetalj mečaChina W25 Nanning tvrda
11.10.19ČetvrtfinaleOlivia RogowskaNudnida Luangnam6-3, 2-6, 6-2 porazdetalj mečaAustralia W25 Toowoomba tvrda
10.10.192. koloNudnida LuangnamMiharu Imanishi1-6, 7-5, 7-61 pobjedadetalj meča
08.10.191. koloNudnida LuangnamPaige Mary Hourigan6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanjepobjedadetalj meča
01.10.191. koloAkiko OmaeNudnida Luangnam7-63, 4-6, 6-4 porazdetalj mečaAustralia W25 Brisbane tvrda
25.09.191. koloOlivia RogowskaNudnida Luangnam6-1, 6-76, 6-2 porazdetalj mečaAustralia W60 Darwin tvrda
28.08.192. koloKaylah McpheeNudnida Luangnam6-0, 6-0 porazdetalj mečaChina W60 Jinan tvrda
27.08.191. koloNudnida LuangnamYuxuan Zhang6-4, 1-6, 7-65 pobjedadetalj meča
21.08.191. koloErika SemaNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaJapan W25 Tsukuba tvrda
02.08.19ČetvrtfinaleSohyun ParkNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj mečaTaipei (CHN) W25 Taipei tvrda
01.08.192. koloNudnida LuangnamJiaxi Lu6-3, Jiaxi Lu - odustajanjepobjedadetalj meča
30.07.191. koloNudnida LuangnamSakura Hosogi6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.07.191. koloJia-Jing LuNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj mečaThailand W25 Nonthaburi tvrda
10.07.191. koloAleksandrina NaydenovaNudnida Luangnam6-2, 6-0 porazdetalj mečaChina W25 Ulanqab tvrda
03.07.191. koloCarol ZhaoNudnida Luangnam1-6, 7-5, 6-1 porazdetalj mečaChina W25 Tianjin tvrda
27.06.192. koloRifanty KahfianiNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj mečaIndonesia W15 Jakarta tvrda
26.06.191. koloNudnida LuangnamFitriana Sabrina6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
21.06.19ČetvrtfinaleRisa OzakiNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj mečaIndonesia W25 Jakarta tvrda
20.06.192. koloNudnida LuangnamRamu Ueda6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
19.06.191. koloNudnida LuangnamVictoria Rodriguez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
30.05.192. koloSimona WaltertNudnida Luangnam4-6, 6-1, 6-2 porazdetalj mečaThailand W25 Nonthaburi tvrda
29.05.191. koloNudnida LuangnamMarianna Zakarlyuk1-6, 6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
26.05.19FinaleNudnida LuangnamAldila Sutjiadi6-3, 6-2 pobjedadetalj mečaSingapore W25 Singapore tvrda
25.05.19PolufinaleNudnida LuangnamValeria Savinykh6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
24.05.19ČetvrtfinaleNudnida LuangnamChompoothip Jandakate6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
23.05.192. koloNudnida LuangnamRiya Bhatia6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
22.05.191. koloNudnida LuangnamMihika Yadav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.05.192. koloAbigail Tere-ApisahNudnida Luangnam7-5, 6-72, 7-5 porazdetalj mečaSingapore W25 Singapore tvrda
14.05.191. koloNudnida LuangnamAshley Kei Yim6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
09.04.191. koloMai HontamaNudnida Luangnam6-3, 2-6, 6-0 porazdetalj mečaHongkong W25 Hong tvrda
27.03.191. koloYuxuan ZhangNudnida Luangnam7-5, 6-1 porazdetalj mečaJapan W25 Kofu tvrda
20.03.191. koloGabriella TaylorNudnida Luangnam7-63, 4-6, 6-4 porazdetalj mečaJapan W25 Kofu tvrda
14.03.192. koloDejana RadanovicNudnida Luangnam6-2, 6-1 porazdetalj mečaJapan W25 Nishi tvrda
12.03.191. koloNudnida LuangnamMiyu Nakashima7-63, 6-1 pobjedadetalj meča
05.03.191. koloCatherine HarrisonNudnida Luangnam6-0, 7-65 porazdetalj mečaJapan W25 Yokohama tvrda
26.01.191. kolo kval.Arantxa RusNudnida Luangnam4-6, 6-2, 6-1 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
24.01.192. koloLesley KerkhoveNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaSingapore W25 Singapore tvrda
23.01.191. koloNudnida LuangnamDabin Kim6-3, 4-6, 7-62 pobjedadetalj meča
15.01.191. koloAnkita RainaNudnida Luangnam6-1, 6-2 porazdetalj mečaSingapore W25 Singapore tvrda
08.12.18FinaleNudnida LuangnamAldila Sutjiadi6-3, 1-6, 6-1 pobjedadetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
07.12.18PolufinaleNudnida LuangnamBunyawi Thamchaiwat2-6, 7-66, 6-2 pobjedadetalj meča
06.12.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamZiyue Sun6-3, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
05.12.182. koloNudnida LuangnamXinyu Cai6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
04.12.181. koloNudnida LuangnamDan Ni Wang6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
01.12.18FinaleNudnida LuangnamAldila Sutjiadi6-1, 3-6, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
30.11.18PolufinaleNudnida LuangnamMananchaya Sawangkaew5-7, 6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
29.11.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamTamachan Momkoonthod3-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
28.11.182. koloNudnida LuangnamJoanna Garland4-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
27.11.181. koloNudnida LuangnamHonoka Uchiyama6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
17.11.18FinaleNudnida LuangnamMisaki Matsuda7-63, 2-6, 6-2 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
16.11.18PolufinaleNudnida LuangnamAunchisa Chanta6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
15.11.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamNina Stadler6-2, 3-6, 7-60 pobjedadetalj meča
14.11.182. koloNudnida LuangnamMan Ying Maggie Ng6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.181. koloNudnida LuangnamWarisara Lee6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
06.11.181. koloYa Hsin LeeNudnida Luangnam1-6, 6-3, 6-4 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
03.11.18FinaleHua-Chen LeeNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
02.11.18PolufinaleNudnida LuangnamAunchisa Chanta6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
01.11.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamWatsachol Sawasdee6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
31.10.182. koloNudnida LuangnamNora Niedmers6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
29.10.181. koloNudnida LuangnamDariya Detkovskaya6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
20.10.181. kolo kval.Jia Qi RenNudnida Luangnam6-4, 3-6, 6-4 porazdetalj mečaChina Nanning tvrda
04.09.181. koloPrerna BhambriNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
01.09.18FinaleHua-Chen LeeNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
31.08.18PolufinaleNudnida LuangnamPatcharin Cheapchadej1-6, 6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
30.08.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamAunchisa Chanta7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
29.08.182. koloNudnida LuangnamChompoothip Jandakate3-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
28.08.181. koloNudnida LuangnamSowjanya Bavisetti6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
11.08.181. kolo kval.Ange Oby KajuruNudnida Luangnam6-4, 6-70, 6-2 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
05.08.18kval.Hua-Chen LeeNudnida Luangnam6-2, 3-6, 6-3 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
04.08.181. kolo kval.Nudnida LuangnamAni Vangelova6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
15.07.18kval.Shuyue MaNudnida Luangnam7-61, 7-5 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
14.07.181. kolo kval.Nudnida LuangnamThamolwan Haruehanspong6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
10.07.181. koloTamaryn HendlerNudnida Luangnam4-6, 6-2, 6-2 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
08.07.18kval.Nudnida LuangnamJiaxi Lu6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.07.181. kolo kval.Nudnida LuangnamBojana Marinkov7-5, 7-66 pobjedadetalj meča
12.06.181. koloHaruna ArakawaNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj mečaJapan Kofu tvrda
05.06.181. koloPeangtarn PlipuechNudnida Luangnam6-2, 4-6, 6-2 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
29.05.181. koloRisa OzakiNudnida Luangnam7-5, 6-3 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
28.05.18kval.Nudnida LuangnamChompoothip Jandakate6-4, 6-72, 7-64 pobjedadetalj meča
27.05.182. kolo kval.Nudnida LuangnamDolavee Tumthong6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
10.05.18ČetvrtfinaleMananchaya SawangkaewNudnida Luangnam6-1, 6-2 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
09.05.182. koloNudnida LuangnamKwan Yau Ng6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
08.05.181. koloNudnida LuangnamNatasha Palha6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
05.05.18FinaleBunyawi ThamchaiwatNudnida Luangnam6-1, 6-1 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
04.05.18PolufinaleNudnida LuangnamZeel Desai6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
03.05.18ČetvrtfinaleNudnida LuangnamZuzana Zlochova6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
02.05.182. koloNudnida LuangnamSupapitch Kuearum6-1, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
01.05.181. koloNudnida LuangnamHo Ching Wu3-6, 7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
17.04.181. koloYuliya LysaNudnida Luangnam6-3, 6-2 porazdetalj mečaEgypt Sharm El tvrda
11.04.181. koloYuliya LysaNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj mečaEgypt Sharm El tvrda
13.03.181. koloYana SizikovaNudnida Luangnam6-4, 6-3 porazdetalj mečaIndia Gwalior tvrda
07.03.182. koloPrerna BhambriNudnida Luangnam5-7, 7-63, 6-4 porazdetalj mečaIndia Bhopal tvrda
06.03.181. koloNudnida LuangnamRishika Sunkara7-610, 6-0 pobjedadetalj meča
18.12.17kval.Samantha MurrayNudnida Luangnam7-62, 6-1 porazdetalj mečaIndia Navi Mumbai tvrda
18.12.171. kolo kval.Nudnida LuangnamMihika Yadav6-1, 3-6, 7-64 pobjedadetalj meča
11.12.171. kolo kval.Kaylah McpheeNudnida Luangnam4-6, 6-3, 6-2 porazdetalj mečaIndia Pune tvrda
05.11.17kval.Emina BektasNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
04.11.171. kolo kval.Nudnida LuangnamKai-Lin Zhang6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
11.10.17ČetvrtfinaleEn Shuo LiangNudnida Luangnam7-5, 6-3 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
11.10.172. koloNudnida LuangnamEmeline Dartron3-6, 6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
10.10.171. koloNudnida LuangnamDolavee Tumthong6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
04.10.172. koloLulu SunNudnida Luangnam5-7, 6-4, 6-1 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
03.10.171. koloNudnida LuangnamTamachan Momkoonthod2-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.171. koloTamaryn HendlerNudnida Luangnam7-5, 6-2 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
22.09.17PolufinaleTamaryn HendlerNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
21.09.17ČetvrtfinaleNudnida LuangnamJulia Glushko7-60, 6-4 pobjedadetalj meča
20.09.172. koloNudnida LuangnamYixuan Li7-67, 6-3 pobjedadetalj meča
18.09.171. koloNudnida LuangnamChanikarn Silakul6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
23.08.172. koloMomoko KoboriNudnida Luangnam6-3, 6-76, 6-3 porazdetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
22.08.171. koloNudnida LuangnamMai Hontama6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
21.08.17kval.Nudnida LuangnamMaria Patrascu6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
14.08.172. kolo kval.Nudnida LuangnamKaylah Mcphee6-4, 6-2 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
14.08.17kval.Alisa KleybanovaNudnida Luangnam6-2, 6-1 porazdetalj meča
25.07.171. koloLuksika KumkhumNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
18.07.171. koloHua-Chen LeeNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
13.07.17ČetvrtfinaleSe-Hyun KimNudnida Luangnam6-1, 6-1 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
12.07.172. koloNudnida LuangnamAngelina Gabueva2-6, 7-66, 6-1 pobjedadetalj meča
09.07.171. koloNudnida LuangnamSang Hee Park6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
17.06.17PolufinaleSung-Hee HanNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj mečaRepublic of Korea Gimcheon tvrda
16.06.17ČetvrtfinaleNudnida LuangnamHanna Chang6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
15.06.172. koloNudnida LuangnamJawairiah Noordin4-1, Jawairiah Noordin - odustajanjepobjedadetalj meča
14.06.171. koloNudnida LuangnamPrerna Bhambri6-4, 2-6, 6-2 pobjedadetalj meča
05.06.171. koloPrerna BhambriNudnida Luangnam6-3, 6-0 porazdetalj mečaRepublic of Korea Gimcheon tvrda
10.05.172. koloJacqueline CakoNudnida Luangnam6-3, 6-0 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
09.05.171. koloNudnida LuangnamVarunya Wongteanchai4-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
08.05.171. kolo kval.Nudnida LuangnamBoyan Wang4-1, Boyan Wang - odustajanjepobjedadetalj meča
08.05.17kval.Nudnida LuangnamSarah Beth Grey7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
05.05.17PolufinaleMichaela HaetNudnida Luangnam6-0, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
04.05.17ČetvrtfinaleNudnida LuangnamSung-Hee Han6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
03.05.172. koloNudnida LuangnamGiuliana Olmos4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
02.05.171. koloNudnida LuangnamZhanlan Wei6-77, 6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
01.05.17kval.Nudnida LuangnamMegumi Nishimoto6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.05.171. kolo kval.Nudnida LuangnamWatsachol Sawasdee3-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
28.04.17PolufinalePatcharin CheapchadejNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
27.04.17ČetvrtfinaleNudnida LuangnamPrerna Bhambri7-63, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
26.04.172. koloNudnida LuangnamPei-Chi Lee6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
25.04.171. koloNudnida LuangnamPunnin Kovapitukted6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
20.03.171. kolo kval.Chihiro TakayamaNudnida Luangnam6-3, 7-66 porazdetalj mečaJapan Nishi Tama tvrda
01.03.172. koloHanyu GuoNudnida Luangnam7-5, 6-2 porazdetalj mečaChina Nanjing tvrda
27.02.171. koloNudnida LuangnamYuqi Sheng6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
21.02.171. koloJiaxi LuNudnida Luangnam6-74, 6-2, 7-5 porazdetalj mečaChina Nanjing tvrda
16.02.172. koloHaochen TangNudnida Luangnam6-0, 6-3 porazdetalj mečaChina Nanjing tvrda
15.02.171. koloNudnida LuangnamYing Zhang4-6, 7-66, 7-62 pobjedadetalj meča
02.01.171. kolo kval.Shanshan GuoNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
30.12.16PolufinaleNudnida LuangnamKarman Kaur Thandi6-3, 6-2 pobjedadetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
30.12.16FinaleOlga DoroshinaNudnida Luangnam2-6, 6-4, 6-2 porazdetalj meča
29.12.16ČetvrtfinaleNudnida LuangnamAyaka Okuno5-7, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
28.12.162. koloNudnida LuangnamMai Minokoshi7-5, 6-78, 6-2 pobjedadetalj meča
27.12.161. koloNudnida LuangnamDabin Kim7-5, 5-7, 6-1 pobjedadetalj meča
26.12.161. kolo kval.Nudnida LuangnamWing Yan Ashley Chan6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
26.12.16kval.Nudnida LuangnamMingyang Liu6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
01.12.16ČetvrtfinaleBunyawi ThamchaiwatNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
30.11.162. koloNudnida LuangnamTamachan Momkoonthod4-6, 6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
29.11.161. koloNudnida LuangnamDabin Kim6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
26.11.16FinaleNatela DzalamidzeNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
25.11.16PolufinaleNudnida LuangnamVarunya Wongteanchai6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
24.11.16ČetvrtfinaleNudnida LuangnamKamonwan Buayam7-5, 1-6, 6-4 pobjedadetalj meča
23.11.162. koloNudnida LuangnamAndrea Ka5-7, 6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
22.11.161. koloNudnida LuangnamEri Shimizu6-1, 4-6, 6-2 pobjedadetalj meča
08.11.161. koloRiko SawayanagiNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj mečaIndia Pune tvrda
07.11.161. kolo kval.Nudnida LuangnamSoha Sadiq6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
07.11.16kval.Nudnida LuangnamRishika Sunkara6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
19.10.162. koloPatcharin CheapchadejNudnida Luangnam6-2, 6-74, 6-3 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
18.10.161. koloNudnida LuangnamWatsachol Sawasdee6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
14.10.16PolufinaleYixuan LiNudnida Luangnam7-66, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
13.10.16ČetvrtfinaleNudnida LuangnamViktoria Morvayova6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
12.10.162. koloNudnida LuangnamSi Qi Liu6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
11.10.161. koloNudnida LuangnamAkari Inoue6-3, Akari Inoue - odustajanjepobjedadetalj meča
27.09.161. koloXinyu GaoNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
20.09.161. koloZhanlan WeiNudnida Luangnam6-2, 4-6, 6-3 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
02.09.162. koloSang Hee ParkNudnida Luangnam6-3, 2-6, 6-2 porazdetalj mečaRepublic of Korea Yeongwol tvrda
31.08.161. koloNudnida LuangnamJu-Eun Kim7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
23.08.161. koloYuuki TanakaNudnida Luangnam7-64, 6-4 porazdetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
22.08.161. kolo kval.Nudnida LuangnamAyumi Koshiishi6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
22.08.16kval.Nudnida LuangnamDabin Kim6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
02.08.161. koloNoppawan LertcheewakarnNudnida Luangnam2-6, 6-1, 6-0 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
04.01.161. koloSu Jeong JangNudnida Luangnam6-1, 6-4 porazdetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
21.12.151. koloKatarina ZavatskaNudnida Luangnam7-65, 6-0 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
14.12.151. koloXinyu GaoNudnida Luangnam6-4, 6-3 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
08.11.15kval.Shuko AoyamaNudnida Luangnam7-5, 1-6, 6-4 porazdetalj mečaThailand Hua Hin tvrda
07.11.151. kolo kval.Nudnida LuangnamCarolin Daniels7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
26.10.151. koloNudnida LuangnamJessy Rompies6-1, 6-2 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
26.10.152. koloDabin KimNudnida Luangnam4-6, 7-63, 6-3 porazdetalj meča
19.10.15ČetvrtfinaleNudnida LuangnamKajsa Rinaldo Persson6-2, 4-6, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
19.10.15PolufinaleJia-Jing LuNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj meča
19.10.151. koloNudnida LuangnamNichapa Rungtein6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.10.152. koloNudnida LuangnamChompoothip Jandakate7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
28.09.151. koloPeangtarn PlipuechNudnida Luangnam6-3, 6-2 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
21.09.152. koloNudnida LuangnamNichapa Rungtein6-2, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
21.09.15ČetvrtfinaleHiroko KuwataNudnida Luangnam6-76, 6-3, 7-5 porazdetalj meča
21.09.151. koloNudnida LuangnamZuzana Luknarova7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.07.151. koloPatcharin CheapchadejNudnida Luangnam6-4, 3-6, 7-5 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
06.07.152. koloXinyun HanNudnida Luangnam6-1, 7-67 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
06.07.151. koloNudnida LuangnamNagi Hanatani6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
15.06.151. koloNudnida LuangnamSeung-Yeon Hong6-2, 6-3 pobjedadetalj mečaRepublic of Korea Incheon tvrda
15.06.152. koloNudnida LuangnamNa-Lae Han6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
15.06.15ČetvrtfinaleChang LiuNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj meča
08.06.151. koloMai MinokoshiNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj mečaJapan Kashiwa tvrda
25.05.15ČetvrtfinaleMiyu KatoNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj mečaIndonesia Balikpapan tvrda
25.05.151. koloNudnida LuangnamPei-Chi Lee4-1, Pei-Chi Lee - odustajanjepobjedadetalj meča
25.05.152. koloNudnida LuangnamKanami Tsuji6-3, 0-6, 7-5 pobjedadetalj meča
27.04.152. koloNudnida LuangnamAlexa Guarachi7-5, 6-3 pobjedadetalj mečaChina Nanning tvrda
27.04.151. koloNudnida LuangnamKai-Chen Chang7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
27.04.15ČetvrtfinaleSu-Wei HsiehNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj meča
20.04.152. kolo kval.Nudnida LuangnamJiahui Chen6-3, 6-1 pobjedadetalj mečaChina Shenzhen tvrda
20.04.15kval.Nudnida LuangnamSung-Hee Han6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
20.04.151. koloNudnida LuangnamYuka Higuchi6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
20.04.152. koloYing-Ying DuanNudnida Luangnam6-3, 7-5 porazdetalj meča
20.04.151. kolo kval.Nudnida LuangnamSeung-Yeon Hong7-66, 6-3 pobjedadetalj meča
30.03.15kval.Nudnida LuangnamPlobrung Plipuech6-2, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
30.03.151. koloMiyabi InoueNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj meča
30.03.151. kolo kval.Nudnida LuangnamRada Manataweewat6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
23.03.151. koloNudnida LuangnamNungnadda Wannasuk6-2, 7-64 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
23.03.152. koloSabina SharipovaNudnida Luangnam1-6, 6-1, 6-2 porazdetalj meča
09.03.15FinaleNudnida LuangnamMelanie Klaffner6-2, 6-4 pobjedadetalj mečaEgypt Sharm El tvrda
09.03.152. koloNudnida LuangnamNatasha Fourouclas6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
09.03.15ČetvrtfinaleNudnida LuangnamXu Liu Sun6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
09.03.15PolufinaleNudnida LuangnamKanami Tsuji7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
09.03.151. koloNudnida LuangnamXiao Xuan Guo6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
02.03.152. koloMarketa VondrousovaNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj mečaEgypt Sharm El tvrda
02.03.151. koloNudnida LuangnamKatie Swan6-77, 6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
23.02.15PolufinaleNudnida LuangnamXu Liu Sun6-4, 6-1 pobjedadetalj mečaEgypt Sharm El tvrda
23.02.151. koloNudnida LuangnamDabin Kim6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
23.02.15FinaleNudnida LuangnamAminat Kushkhova6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
23.02.152. koloNudnida LuangnamDejana Radanovic Dejana Radanovic - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
23.02.15ČetvrtfinaleNudnida LuangnamMarina Hruba6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
09.02.151. kolo kval.Nudnida LuangnamNaomi Totka6-1, 6-1 pobjedadetalj mečaAustralia Launceston tvrda
09.02.152. koloDaria GavrilovaNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj meča
09.02.152. kolo kval.Nudnida LuangnamNagi Hanatani6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
09.02.15kval.Nudnida LuangnamNaiktha Bains6-1, 7-61 pobjedadetalj meča
09.02.151. koloNudnida LuangnamChang Liu6-4, 6-7, 6-2 pobjedadetalj meča
02.02.151. kolo kval.Alison BaiNudnida Luangnam6-4, 5-7, 6-4 porazdetalj mečaAustralia Burnie tvrda
05.01.151. kolo kval.Ayaka OkunoNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
29.12.141. koloFang Ying XunNudnida Luangnam7-5, 5-7, 6-3 porazdetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
13.10.141. koloElizaveta KulichkovaNudnida Luangnam6-0, 6-0 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
13.10.141. kolo kval.Nudnida LuangnamAnna Danilina7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
13.10.14kval.Nudnida LuangnamEva Wacanno6-3, 7-65 pobjedadetalj meča
25.08.14kval.Kyoka OkamuraNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
25.08.141. kolo kval.Nudnida LuangnamChihiro Nunome6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
07.07.141. koloNudnida LuangnamAlison Bai6-4, 6-2 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
07.07.14ČetvrtfinaleAkiko OmaeNudnida Luangnam6-4, 2-6, 7-67 porazdetalj meča
07.07.142. koloNudnida LuangnamBunyawi Thamchaiwat7-61, 6-4 pobjedadetalj meča
30.06.141. koloMizuno KijimaNudnida Luangnam6-1, 6-4 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
23.06.141. koloNudnida LuangnamKamonwan Buayam6-3, 7-5 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
23.06.142. koloNudnida LuangnamNungnadda Wannasuk6-73, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
23.06.14PolufinalePei-Chi LeeNudnida Luangnam6-4, 6-2 porazdetalj meča
23.06.14ČetvrtfinaleNudnida LuangnamPeangtarn Plipuech1-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.05.141. koloJustyna JegiolkaNudnida Luangnam6-1, 5-7, 6-1 porazdetalj mečaChina Zhengzhou tvrda
19.05.142. koloNudnida LuangnamJustyna Jegiolka7-63, 6-2 pobjedadetalj mečaChina Tianjin tvrda
19.05.14ČetvrtfinaleFatma Al NabhaniNudnida Luangnam7-62, 6-4 porazdetalj meča
19.05.141. koloNudnida LuangnamAo Gai6-1, 2-6, 6-2 pobjedadetalj meča
05.05.141. kolo kval.Nudnida LuangnamKotomi Takahata6-4, 6-2 pobjedadetalj mečaRepublic of Korea Incheon tvrda
05.05.142. kolo kval.Akgul AmanmuradovaNudnida Luangnam2-6, 6-2, 6-1 porazdetalj meča
28.04.141. koloMaria-Fernanda Alvarez-TeranNudnida Luangnam6-3, 4-6, 6-3 porazdetalj mečaRepublic of Korea Seoul tvrda
21.04.141. kolo kval.Ekaterina YashinaNudnida Luangnam6-0, 6-3 porazdetalj mečaRepublic of Korea Seoul tvrda
24.03.14PolufinaleNudnida LuangnamYuuki Tanaka5-7, 7-61, 6-3 pobjedadetalj mečaJapan Nishi Tama tvrda
24.03.141. koloNudnida LuangnamAkiko Yonemura6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.03.142. koloNudnida LuangnamAkari Inoue6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
24.03.14ČetvrtfinaleNudnida LuangnamMakoto Ninomiya6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
24.03.14FinaleMiyabi InoueNudnida Luangnam1-6, 7-5, 6-1 porazdetalj meča
17.03.142. koloMai MinokoshiNudnida Luangnam6-4, 2-6, 6-3 porazdetalj mečaJapan Kofu tvrda
17.03.141. koloNudnida LuangnamKarin Terami6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
24.02.142. koloNudnida LuangnamKamonwan Buayam6-1, 6-4 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
24.02.14PolufinaleFang Ying XunNudnida Luangnam7-62, 7-66 porazdetalj meča
24.02.14ČetvrtfinaleNudnida LuangnamYue-Yue Hu6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
24.02.141. koloNudnida LuangnamMai Minokoshi6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
17.02.14ČetvrtfinaleYuuki TanakaNudnida Luangnam6-2, 1-6, 6-3 porazdetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
17.02.141. koloNudnida LuangnamKatherine Westbury3-6, 7-65, 7-5 pobjedadetalj meča
17.02.142. koloNudnida LuangnamHirono Watanabe6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
10.02.142. koloNudnida LuangnamRan Tian6-1, 4-6, 7-65 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
10.02.14ČetvrtfinaleNudnida LuangnamXinyun Han5-7, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
10.02.14PolufinaleNudnida LuangnamLing Zhang6-4, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
10.02.141. koloNudnida LuangnamYuuki Tanaka6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
10.02.14FinaleNudnida LuangnamXin Wen6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
30.12.131. kolo kval.Nudnida LuangnamChun-Wing Sher6-3, 6-3 pobjedadetalj mečaHongkong Hong Kong tvrda
30.12.13kval.Nudnida LuangnamXi-Wei Cai7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
30.12.131. koloLin ZhuNudnida Luangnam6-4, 2-6, 7-5 porazdetalj meča
28.10.132. koloDa Hye KimNudnida Luangnam6-4, 6-2 porazdetalj mečaRepublic of Korea Seoul tvrda
28.10.131. koloNudnida LuangnamKatharina Lehnert4-6, 6-0, 7-61 pobjedadetalj meča
05.10.131. kolo kval.Yuka HiguchiNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj mečaJapan Osaka tvrda
26.08.131. koloMargarita GasparyanNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj mečaRussia Kazan tvrda
22.07.131. koloMaria Joao KoehlerNudnida Luangnam6-1, 6-2 porazdetalj mečaKazakhstan Astana tvrda
29.04.131. koloMonique AdamczakNudnida Luangnam1-6, 6-2, 6-3 porazdetalj mečaJapan Gifu tvrda
18.03.131. koloSally PeersNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaAustralia Ipswich tvrda
28.02.132. koloAyumi MoritaNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj mečaMalaysia Kuala Lumpur tvrda
27.02.131. koloNudnida LuangnamSaisai Zheng6-3, 6-71, 6-2 pobjedadetalj meča
26.02.13kval.Nudnida LuangnamMonique Adamczak5-7, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
25.02.131. kolo kval.Nudnida LuangnamChin-Wei Chan7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
27.01.131. kolo kval.Anastasija SevastovaNudnida Luangnam3-6, 6-4, 6-2 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
10.01.131. kolo kval.Estrella Cabeza-CandelaNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj mečaAustralia Melbourne tvrda
01.01.131. koloRomina OprandiNudnida Luangnam6-0, 6-2 porazdetalj mečaNew Zeland Auckland tvrda
31.12.12kval.Nudnida LuangnamGreta Arn6-4, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
30.12.122. kolo kval.Nudnida LuangnamIrena Pavlovic7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
29.12.121. kolo kval.Nudnida LuangnamIrina Falconi6-3, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
26.11.121. koloTamarine TanasugarnNudnida Luangnam6-2, 6-4 porazdetalj mečaUAE Dubai tvrda
06.11.121. koloNina BratchikovaNudnida Luangnam6-4, 6-3 porazdetalj mečaIndia Pune tvrda
22.10.121. koloNudnida LuangnamAlexandra Stevenson6-4, 4-1, Alexandra Stevenson - odustajanjepobjedadetalj mečaTaipei (CHN) Taipei tvrda
22.10.122. koloNudnida LuangnamWen-Hsin Hsu2-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
22.10.12ČetvrtfinaleZarina DiyasNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj meča
09.10.121. koloVirginie RazzanoNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj mečaJapan Osaka tvrda
08.10.12kval.Nudnida LuangnamJohanna Larsson6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
07.10.122. kolo kval.Nudnida LuangnamKsenia Lykina6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
06.10.121. kolo kval.Nudnida LuangnamYoshimi Kawasaki6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
19.09.122. koloShuai PengNudnida Luangnam6-2, 6-1 porazdetalj mečaChina Guangzhou tvrda
18.09.121. koloNudnida LuangnamJarmila Wolfe6-75, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
17.09.12kval.Nudnida LuangnamVaratchaya Wongteanchai6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
16.09.122. kolo kval.Nudnida LuangnamLing Zhang3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
15.09.121. kolo kval.Nudnida LuangnamChin-Wei Chan6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
10.09.122. kolo kval.Nudnida LuangnamChen Liang6-0, 6-1 pobjedadetalj mečaChina Ningbo tvrda
10.09.12kval.Yi-Miao ZhouNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj meča
10.09.121. kolo kval.Nudnida LuangnamZi Yang1-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
27.08.121. koloNudnida LuangnamShuko Aoyama6-3, 3-6, 6-2 pobjedadetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
27.08.122. koloYi-Miao ZhouNudnida Luangnam6-3, 6-2 porazdetalj meča
30.07.121. koloYifan XuNudnida Luangnam6-3, 7-5 porazdetalj mečaChina Beijing tvrda
24.07.121. koloKsenia LykinaNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaKazakhstan Astana tvrda
16.07.122. koloNudnida LuangnamKsenia Lykina6-73, 6-4, 6-4 pobjedadetalj mečaKazakhstan Astana tvrda
16.07.12FinaleLuksika KumkhumNudnida Luangnam3-6, 6-3, 6-3 porazdetalj meča
16.07.12ČetvrtfinaleNudnida LuangnamAnna Danilina6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
16.07.12PolufinaleNudnida LuangnamNigina Abduraimova6-2, 4-6, 7-65 pobjedadetalj meča
16.07.121. koloNudnida LuangnamAngelina Gabueva6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
25.06.121. koloMi YooNudnida Luangnam6-2, 3-6, 6-1 porazdetalj mečaRepublic of Korea Incheon tvrda
18.06.121. koloNudnida LuangnamSo-Jung Kim7-5, 7-5 pobjedadetalj mečaRepublic of Korea Goyang tvrda
18.06.122. koloChen LiangNudnida Luangnam6-4, 7-64 porazdetalj meča
28.05.121. koloNicha LertpitaksinchaiNudnida Luangnam7-64, 6-1 porazdetalj mečaRepublic of Korea Gimcheon tvrda
21.05.12ČetvrtfinaleMi YooNudnida Luangnam7-5, 1-6, 7-5 porazdetalj mečaRepublic of Korea Changwon tvrda
21.05.122. koloNudnida LuangnamWen-Hsin Hsu6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
21.05.121. koloNudnida LuangnamHae-Sung Kim6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
30.04.121. koloErika SemaNudnida Luangnam7-66, 2-6, 6-2 porazdetalj mečaJapan Gifu tvrda
09.04.121. koloSu-Wei HsiehNudnida Luangnam7-5, 6-3 porazdetalj mečaChina Wenshan tvrda
28.02.121. koloAyumi MoritaNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj mečaMalaysia Kuala Lumpur tvrda
27.02.12kval.Nudnida LuangnamElena Bovina6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
26.02.122. kolo kval.Nudnida LuangnamRika Fujiwara6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
25.02.121. kolo kval.Nudnida LuangnamDonna Vekic1-6, 6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
05.02.121. kolo kval.Kai-Chen ChangNudnida Luangnam7-62, 6-3 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
09.01.122. koloKai-Lin ZhangNudnida Luangnam1-6, 7-5, 7-5 porazdetalj mečaChina Pingguo tvrda
09.01.121. koloNudnida LuangnamFangzhou Liu6-3, 1-6, 6-4 pobjedadetalj meča
02.01.121. koloShuai ZhangNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaChina Quanzhou tvrda
03.10.11ČetvrtfinaleVaratchaya WongteanchaiNudnida Luangnam1-6, 6-1, 6-1 porazdetalj mečaIndonesia Palembang tvrda
03.10.111. koloNudnida LuangnamTing Li6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
03.10.112. koloNudnida LuangnamSandy Gumulya6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
26.09.111. koloNudnida LuangnamHua-Chen Lee6-4, 6-2 pobjedadetalj mečaIndonesia Jakarta tvrda
26.09.11ČetvrtfinaleTamaryn HendlerNudnida Luangnam6-74, 6-2, 6-2 porazdetalj meča
26.09.112. koloNudnida LuangnamGrace Sari Ysidora6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
17.09.111. kolo kval.Mervana Jugic-SalkicNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj mečaRepublic of Korea Seoul tvrda
12.09.112. koloKai-Chen ChangNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj mečaChina Ningbo tvrda
12.09.111. koloNudnida LuangnamWan-Ting Liu6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
03.08.111. koloYurika SemaNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj mečaChina Beijing tvrda
04.07.112. koloNicha LertpitaksinchaiNudnida Luangnam4-6, 7-63, 7-64 porazdetalj mečaThailand Pattaya tvrda
04.07.111. koloNudnida LuangnamKamonwan Buayam6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
27.06.111. koloChen LiangNudnida Luangnam2-6, 7-64, 6-3 porazdetalj mečaThailand Pattaya tvrda
13.06.112. koloNudnida LuangnamNicole Rottmann6-2, 1-0, Nicole Rottmann - odustajanjepobjedadetalj mečaIndonesia Balikpapan tvrda
13.06.11ČetvrtfinaleNudnida LuangnamLavinia Tananta7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
13.06.11PolufinaleQiang WangNudnida Luangnam6-1, 6-2 porazdetalj meča
13.06.111. koloNudnida LuangnamChun-Yan He6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
30.05.112. koloNicha LertpitaksinchaiNudnida Luangnam6-1, 6-1 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
30.05.111. koloNudnida LuangnamNapatsakorn Sankaew6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
23.05.111. koloNudnida LuangnamTing Li6-4, 3-0, Ting Li - odustajanjepobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
23.05.112. koloVaratchaya WongteanchaiNudnida Luangnam6-4, 2-6, 6-1 porazdetalj meča
25.04.111. koloSaisai ZhengNudnida Luangnam6-0, 6-2 porazdetalj mečaJapan Gifu tvrda
11.04.111. koloKathrin WoerleNudnida Luangnam3-6, 7-5, 6-4 porazdetalj mečaJAR Johannesburg tvrda
21.03.111. koloYuliya BeygelzimerNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaChina Kunming tvrda
28.02.11kval.Sheng-Nan SunNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj mečaMalaysia Kuala Lumpur tvrda
27.02.112. kolo kval.Nudnida LuangnamNikola Hofmanova7-65, 3-6, 6-1 pobjedadetalj meča
26.02.111. kolo kval.Nudnida LuangnamMaryna Zanevska6-4, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
08.02.111. koloAna IvanovicNudnida Luangnam6-0, 6-2 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
14.01.111. kolo kval.Vesna DoloncNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaAustralia Melbourne tvrda
30.08.10ČetvrtfinaleShiho AkitaNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
30.08.102. koloNudnida LuangnamTomoko Yonemura Tomoko Yonemura - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
30.08.101. koloNudnida LuangnamChiaki Okadaue6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
02.08.10ČetvrtfinaleNudnida LuangnamShaozhuo Liu6-1, 3-6, 6-0 pobjedadetalj mečaIndonesia Balikpapan tvrda
02.08.10PolufinaleNudnida LuangnamAyu-Fani Damayanti7-5, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
02.08.101. koloNudnida LuangnamGrace Sari Ysidora6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
02.08.10FinaleNudnida LuangnamAn-Sophie Mestach6-0, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
02.08.102. koloNudnida LuangnamSandy Gumulya6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
19.07.10FinaleNudnida LuangnamTomoko Yonemura2-6, 7-5, 6-1 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
19.07.102. koloNudnida LuangnamMagali De Lattre6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
19.07.10ČetvrtfinaleNudnida LuangnamShuko Aoyama6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
19.07.10PolufinaleNudnida LuangnamErika Takao3-6, 7-610, 6-1 pobjedadetalj meča
19.07.101. koloNudnida LuangnamNatsumi Hamamura6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
12.07.10ČetvrtfinaleNudnida LuangnamAyaka Maekawa6-1, 6-0 pobjedadetalj mečaThailand Hatyai tvrda
12.07.10PolufinaleNudnida LuangnamTina Schiechtl6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
12.07.101. koloNudnida LuangnamZi-Jun Yang6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
12.07.10FinaleLavinia TanantaNudnida Luangnam6-4, 3-6, 6-0 porazdetalj meča
12.07.102. koloNudnida LuangnamAyu-Fani Damayanti6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
05.07.10PolufinaleNudnida LuangnamJi-Sun Kim7-64, 6-0 pobjedadetalj mečaThailand Pattaya tvrda
05.07.101. koloNudnida LuangnamAngelina Gabueva6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
05.07.10FinaleShiho AkitaNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj meča
05.07.102. koloNudnida LuangnamMaya Kato6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
05.07.10ČetvrtfinaleNudnida LuangnamHyun-Hui Hong6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
28.06.10ČetvrtfinaleNudnida LuangnamMin-Hwa Yu6-3, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Nonthaburi tvrda
28.06.10PolufinaleJessy RompiesNudnida Luangnam4-6, 6-0, 6-4 porazdetalj meča
28.06.101. koloNudnida LuangnamHyun-Hui Hong6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
28.06.102. koloNudnida LuangnamYumi Miyazaki6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
03.05.102. koloNudnida LuangnamShaozhuo Liu6-4, 6-4 pobjedadetalj mečaIndonesia Tarakan tvrda
03.05.101. koloNudnida LuangnamWan-Ting Liu6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
03.05.10ČetvrtfinaleSung-Hee HanNudnida Luangnam6-3, 3-6, 7-63 porazdetalj meča
09.02.101. koloEkaterina BychkovaNudnida Luangnam6-74, 6-1, 7-63 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
08.02.10kval.Nudnida LuangnamYifan Xu6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
07.02.101. kolo kval.Nudnida LuangnamCarly Gullickson3-6, 6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
01.02.10Rubber 1Ellen BarryNudnida Luangnam6-4, 6-4 porazdetalj mečaMalaysia Fed Cup tvrda
11.01.101. koloYi-Miao ZhouNudnida Luangnam6-3, 6-2 porazdetalj mečaChina Pingguo tvrda
04.01.101. koloGanna PivenNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj mečaChina Quanzhou tvrda
16.11.092. koloVaratchaya WongteanchaiNudnida Luangnam7-63, 7-65 porazdetalj mečaIndia Pune tvrda
16.11.091. koloNudnida LuangnamKsenia Palkina5-7, 6-1, 5-0, Ksenia Palkina - odustajanjepobjedadetalj meča
17.08.091. koloNudnida LuangnamJia-Jing Lu6-3, 6-0 pobjedadetalj mečaChina Pingguo tvrda
17.08.092. koloYing-Ying DuanNudnida Luangnam6-3, 6-3 porazdetalj meča
10.08.091. koloSophie FergusonNudnida Luangnam7-65, 6-2 porazdetalj mečaChina Quanzhou tvrda
06.07.091. koloNudnida LuangnamZi Yang6-1, 7-5 pobjedadetalj mečaChina Shenzhen tvrda
06.07.092. koloMeng Ning DengNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj meča
29.06.091. koloNudnida LuangnamShiho Hisamatsu7-65, Shiho Hisamatsu - odustajanjepobjedadetalj mečaChina Xiamen tvrda
29.06.092. koloNudnida LuangnamYan-Chong Chen6-4, 2-6, 7-5 pobjedadetalj meča
29.06.09ČetvrtfinaleXinyun HanNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj meča
01.06.091. koloYan-Ze XieNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaRepublic of Korea Gimhae tvrda
18.05.091. koloJing-Jing LuNudnida Luangnam6-2, 6-4 porazdetalj mečaRepublic of Korea Incheon tvrda
27.04.091. koloNungnadda WannasukNudnida Luangnam4-6, 6-4, 6-3 porazdetalj mečaIndonesia Balikpapan tvrda
23.03.091. koloKatherine WestburyNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaNew Zeland Wellington tvrda
16.03.091. koloLing ZhangNudnida Luangnam6-4, 7-66 porazdetalj mečaNew Zeland Hamilton tvrda
09.03.091. koloAyu-Fani DamayantiNudnida Luangnam0-6, 6-4, 6-2 porazdetalj mečaNew Zeland North Shore tvrda
16.02.091. koloShi-Tong ShaoNudnida Luangnam6-4, 7-65 porazdetalj mečaChina Guangzhou tvrda
08.02.092. kolo kval.Ryoko FudaNudnida Luangnam6-3, 6-0 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
07.02.091. kolo kval.Nudnida LuangnamStamatia Fafaliou6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
22.12.081. koloLing ZhangNudnida Luangnam6-0, 7-5 porazdetalj mečaIndia Delhi tvrda
20.09.081. kolo kval.Jin-A LeeNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaRepublic of Korea Seoul tvrda
04.08.081. koloLiana-Gabriela UngurNudnida Luangnam6-3, 6-1 porazdetalj mečaPortugal Coimbra tvrda
28.07.081. koloJessica MooreNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj mečaSpain Vigo tvrda
21.07.081. koloMaite Gabarrus-AlonsoNudnida Luangnam2-6, 6-3, 6-3 porazdetalj mečaSpain La Coruna tvrda
23.06.081. koloNudnida LuangnamYi Zhong6-4, 6-2 pobjedadetalj mečaChina Qian Shan tvrda
23.06.08PolufinaleChen LiangNudnida Luangnam7-63, 7-61 porazdetalj meča
23.06.082. koloNudnida LuangnamLei Huang6-4, 6-72, 6-0 pobjedadetalj meča
23.06.08ČetvrtfinaleNudnida LuangnamLu Guo7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
05.05.081. koloJin-A LeeNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaRepublic of Korea Changwon tvrda
28.04.082. koloNudnida LuangnamYurika Sema7-62, 6-4 pobjedadetalj mečaRepublic of Korea Gimcheon tvrda
28.04.081. koloNudnida LuangnamYi-Miao Zhou6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
28.04.08ČetvrtfinaleJing-Jing LuNudnida Luangnam6-4, 7-67 porazdetalj meča
21.04.081. koloSun-Jung KimNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaRepublic of Korea Incheon tvrda
17.03.082. koloMontinee TangphongNudnida Luangnam6-2, 6-2 porazdetalj mečaIndia Noida tvrda
17.03.081. koloNudnida LuangnamSonal Phadke6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
06.02.081. koloVesna DoloncNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
02.02.08Lavinia TanantaNudnida Luangnam6-4, Nudnida Luangnam - odustajanjeporazdetalj mečaThailand Fed Cup tvrda
31.01.08Rubber 1Nudnida LuangnamZi-Jun Yang6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
01.01.08Rubber 1Su-Wei HsiehNudnida Luangnam6-4, 2-6, 6-2 porazdetalj meča
26.11.072. koloSheng-Nan SunNudnida Luangnam2-6, 6-4, 7-67 porazdetalj mečaChina Xiamen tvrda
26.11.071. koloNudnida LuangnamTomoko Yonemura6-4, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
12.11.071. koloTatjana PriachinNudnida Luangnam7-5, 6-4 porazdetalj mečaChina Kunming tvrda
29.10.071. koloNudnida LuangnamHao-Ching Chan6-0, 6-0 pobjedadetalj mečaTaipei (CHN) Taoyuan tvrda
29.10.07ČetvrtfinaleYanina WickmayerNudnida Luangnam6-1, 6-4 porazdetalj meča
29.10.072. koloNudnida LuangnamCorinna Dentoni2-6, 6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
22.10.07ČetvrtfinaleJessica MooreNudnida Luangnam4-6, 6-3, 6-2 porazdetalj mečaAustralia Traralgon tvrda
22.10.071. koloNudnida LuangnamTara Iyer6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
22.10.072. koloNudnida LuangnamErika Sema6-4, 2-6, 6-3 pobjedadetalj meča
15.10.071. koloLaura HaberkornNudnida Luangnam7-63, 6-0 porazdetalj mečaAustralia Gympie tvrda
07.10.072. kolo kval.Anda PerianuNudnida Luangnam7-65, 6-2 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
06.10.071. kolo kval.Nudnida LuangnamArantxa Parra-Santonja6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
17.09.072. koloShiho HisamatsuNudnida Luangnam1-6, 6-3, 6-2 porazdetalj mečaJapan Tsukuba tvrda
17.09.071. koloNudnida LuangnamEllen Barry6-2, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
10.09.071. koloJulie CoinNudnida Luangnam6-3, 6-76, 7-60 porazdetalj mečaJapan Tokyo tvrda
07.05.071. koloAngelique KerberNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj mečaSpain Monzon tvrda
26.03.071. koloElise TamaelaNudnida Luangnam3-6, 7-67, 6-4 porazdetalj mečaSpain La Palma tvrda
13.02.071. koloYuliya BeygelzimerNudnida Luangnam6-2, 6-1 porazdetalj mečaIndia Bangalore tvrda
11.02.072. kolo kval.Nudnida LuangnamAsha Nanda Kumar6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
11.02.07kval.Nudnida LuangnamAndreja Klepac6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
10.02.071. kolo kval.Nudnida LuangnamYan-Chong Chen6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
05.02.07kval.Tzipi ObzilerNudnida Luangnam7-60, 6-1 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
04.02.072. kolo kval.Nudnida LuangnamCarly Gullickson7-5, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
03.02.071. kolo kval.Nudnida LuangnamYan-Chong Chen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.062. koloNudnida LuangnamCaroline Wozniacki6-2, 3-2, Caroline Wozniacki - odustajanjepobjedadetalj mečaTaipei (CHN) Kaohsiung tvrda
13.11.06ČetvrtfinaleKai-Chen ChangNudnida Luangnam6-4, 3-6, 7-5 porazdetalj meča
13.11.061. koloNudnida LuangnamI-Hsuan Hwang6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
06.11.061. koloNudnida LuangnamYifan Xu2-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj mečaChina Shenzhen tvrda
06.11.062. koloIroda TulyaganovaNudnida Luangnam7-64, 6-2 porazdetalj meča
30.10.061. koloNudnida LuangnamRebecca Llewellyn7-5, 6-0 pobjedadetalj mečaChina Shanghai tvrda
30.10.062. koloSandra ZahlavovaNudnida Luangnam7-64, 6-3 porazdetalj meča
11.10.061. koloAiko NakamuraNudnida Luangnam6-1, 6-4 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
25.09.062. koloShiho HisamatsuNudnida Luangnam6-1, 6-3 porazdetalj mečaJapan Tokyo tvrda
25.09.061. koloNudnida LuangnamAyumi Oka6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
18.09.062. koloJunri NamigataNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaJapan Ibaraki tvrda
18.09.061. koloNudnida LuangnamHea-Mi Kim6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
31.07.06ČetvrtfinaleNudnida LuangnamThassha Vitayaviroj6-4, 7-65 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
31.07.061. koloNudnida LuangnamYuka Kuroda6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
31.07.06PolufinaleJin-A LeeNudnida Luangnam6-4, 7-5 porazdetalj meča
31.07.062. koloNudnida LuangnamMarinne Giraud6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
24.07.06ČetvrtfinaleNudnida LuangnamSelma Andrade6-4, 5-7, 6-3 pobjedadetalj mečaThailand Bangkok tvrda
24.07.06PolufinaleVlada KaticNudnida Luangnam1-6, 7-65, 6-1 porazdetalj meča
24.07.061. koloNudnida LuangnamYuka Kuroda6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
24.07.062. koloNudnida LuangnamMarinne Giraud3-6, 6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
17.07.06ČetvrtfinaleAyu-Fani DamayantiNudnida Luangnam7-61, 6-3 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
17.07.062. koloNudnida LuangnamVlada Katic6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
17.07.061. koloNudnida LuangnamVishika Chhetri6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
19.06.061. koloSun-Jung KimNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj mečaRepublic of Korea Changwon tvrda
12.06.062. koloNapaporn TongsaleeNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj mečaRepublic of Korea Inchon tvrda
12.06.061. koloNudnida LuangnamTiffany Eklov6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.05.061. koloChun-Mei JiNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj mečaChina Tianjin tvrda
22.05.061. koloLarissa CarvalhoNudnida Luangnam7-5, 6-2 porazdetalj mečaChina Beijing tvrda
15.05.061. koloNudnida LuangnamSuchanun Viratprasert6-1, 3-6, 6-4 pobjedadetalj mečaVietnam Ho Chi tvrda
15.05.062. koloNicole KrizNudnida Luangnam6-3, 6-4 porazdetalj meča
27.03.06ČetvrtfinaleNudnida LuangnamPunam Reddy0-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj mečaIndia Mumbai tvrda
27.03.06PolufinaleKazusa ItoNudnida Luangnam7-61, 6-0 porazdetalj meča
27.03.061. koloNudnida LuangnamAndra-Iulia Savu6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
27.03.062. koloNudnida LuangnamLing Zhang6-3, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
20.03.062. koloNudnida LuangnamSonal Phadke6-1, 6-4 pobjedadetalj mečaIndia New Delhi tvrda
20.03.061. koloNudnida LuangnamKumari-Sweta Solanki6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
20.03.06ČetvrtfinaleLing ZhangNudnida Luangnam7-5, 6-1 porazdetalj meča
05.02.061. kolo kval.Wynne PrakusyaNudnida Luangnam6-4, 7-63 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
23.01.061. koloNudnida LuangnamParija Maloo6-4, 6-4 pobjedadetalj mečaIndia New Delhi tvrda
23.01.062. koloNudnida LuangnamLiza Viplav2-6, 6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
23.01.06ČetvrtfinaleCzarina-Mae ArevaloNudnida Luangnam5-7, 6-4, 6-3 porazdetalj meča
21.11.051. koloLisa D'AmelioNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaAustralia Mount Gambier tvrda
31.10.051. koloKaroline BorgersenNudnida Luangnam6-2, 6-3 porazdetalj mečaRepublic of Korea Busan tvrda
08.10.051. kolo kval.Trudi MusgraveNudnida Luangnam7-5, 6-3 porazdetalj mečaThailand Bangkok tvrda
26.09.05PolufinaleI-Hsuan HwangNudnida Luangnam6-0, 7-5 porazdetalj mečaIndonesia Balikpapan tvrda
26.09.051. koloNudnida LuangnamNatalie Solevski6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.09.052. koloNudnida LuangnamWei-Ping Lee6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.05ČetvrtfinaleNudnida LuangnamNungnadda Wannasuk6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
19.09.05ČetvrtfinaleNudnida LuangnamYi Chen6-3, 2-6, 6-3 pobjedadetalj mečaIndonesia Jakarta tvrda
19.09.05PolufinaleNudnida LuangnamPichittra Thongdach6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
19.09.051. koloNudnida LuangnamNungnadda Wannasuk6-2, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
19.09.05FinaleNudnida LuangnamLu-Ling Chen6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
19.09.052. koloNudnida LuangnamShao-Yuan Kao7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
23.05.051. koloNudnida LuangnamPrim Buaklee6-76, 6-2, 6-1 pobjedadetalj mečaThailand Phuket tvrda
23.05.052. koloMonique AdamczakNudnida Luangnam5-7, 6-1, 7-5 porazdetalj meča
02.05.05ČetvrtfinaleNudnida LuangnamSepti Mende6-4, 6-0 pobjedadetalj mečaIndonesia Tarakan tvrda
02.05.05PolufinaleRomana TedjakusumaNudnida Luangnam6-2, 7-5 porazdetalj meča
02.05.051. koloNudnida LuangnamShiho Tanaka6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
02.05.052. koloNudnida LuangnamBojana Bobusic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
25.04.05FinaleAyu-Fani DamayantiNudnida Luangnam6-4, 6-0 porazdetalj mečaIndonesia Jakarta tvrda
25.04.05PolufinaleNudnida LuangnamI-Hsuan Hwang7-5, 2-6, 6-3 pobjedadetalj meča
25.04.051. koloNudnida LuangnamPrim Buaklee6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
25.04.052. koloNudnida LuangnamWukirasih Sawondari6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
25.04.05ČetvrtfinaleNudnida LuangnamPo-Kuen Lam6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
11.04.051. koloNapaporn TongsaleeNudnida Luangnam6-4, 6-1 porazdetalj mečaIndia Mumbai tvrda
04.04.051. koloNatsumi HamamuraNudnida Luangnam7-5, 7-5 porazdetalj mečaIndia Mumbai tvrda
29.01.051. kolo kval.Julia EfremovaNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaThailand Pattaya City tvrda
24.01.051. koloTherese TisseverasingheNudnida Luangnam6-3, 3-6, 8-6 porazdetalj mečaAustralia Australian Open tvrda
12.09.041. kolo kval.Aiko NakamuraNudnida Luangnam6-0, 6-1 porazdetalj mečaIndonesia Bali tvrda
03.11.031. kolo kval.Kateryna BondarenkoNudnida Luangnam6-2, 2-6, 6-0 porazdetalj mečaThailand Pattaya tvrda
<