MEČ
24.06.19 | 1. kolo kval. | Yvonne Neuwirth | Diana Khodan | 5-7, 6-3, 10-5 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Yvonne Neuwirth vs. Diana Khodan - Međusobni mečevi
24.06.19 | 1. kolo kval. | Yvonne Neuwirth | Diana Khodan | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Yvonne Neuwirth form & Diana Khodan form
Yvonne Neuwirth - Posljednji mečevi
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča |
Diana Khodan - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 1-6, 7-66, 8-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.11.16 Četvrtfinale | vs. Dia Evtimova | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.11.16 1. kolo | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-2, Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 7-5, 2-2, Polina Novoselova - odustajanje | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-0, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Yuliya Lyndina | 6-1, 2-0, Yuliya Lyndina - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-2 | detalj meča |