INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriya Kanapatskaya vs. Sviatlana Pirazhenka - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Sviatlana Pirazhenka | Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detalj meča | Minsk | dvorana |
Viktoriya Kanapatskaya form & Sviatlana Pirazhenka form
Viktoriya Kanapatskaya - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Sviatlana Pirazhenka - Posljednji mečevi
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.07.19 kval. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Tunis - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detalj meča |