MEČ
26.10.20 | 1. kolo kval. | Viktoriya Kanapatskaya | Jessie Aney | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriya Kanapatskaya vs. Jessie Aney - Međusobni mečevi
26.10.20 | 1. kolo kval. | Viktoriya Kanapatskaya | Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Viktoriya Kanapatskaya form & Jessie Aney form
Viktoriya Kanapatskaya - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Jessie Aney - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.23 kval. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detalj meča |