MEČ
14.09.17 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Alexandra Vagramov | 7-5, 6-2 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Reka-Luca Jani | Alexandra Vagramov | |
1. servis % | 40/66 (61%) | 30/58 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/40 (63%) | 15/30 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/26 (27%) | 7/28 (25%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/58 (62%) | 34/66 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 11 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Reka-Luca Jani vs. Alexandra Vagramov - Međusobni mečevi
14.09.17 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Alexandra Vagramov | 7-5, 6-2 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Reka-Luca Jani form & Alexandra Vagramov form
Reka-Luca Jani - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča |
Alexandra Vagramov - Posljednji mečevi
W15 Lakewood - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Hind Abdelouahid | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Los - tvrda | ||||
28.06.22 kval. | vs. Janice Tjen | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noel Mae Moreno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
31.05.22 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Marta Falceto Font | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Vanessa Ong | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W100 Vancouver - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Vladica Babic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Eleonore Tchakarova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cako | 7-63, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Quebec City - dvorana | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Alexa Graham | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sophia Qi Ho | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Teodora Stinga | 6-1, 6-2 | detalj meča |