Turkey
10.10.02, 21 Godina
31635 $
10.10.02, 21 Godina
31635 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
14.05.01, 22 Godina
14.05.01, 22 Godina
Doga Turkmen vs. Olympe Lancelot - Međusobni mečevi
22.01.18 | kval. | Olympe Lancelot | Doga Turkmen | 6-1, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Doga Turkmen form & Olympe Lancelot form
Doga Turkmen - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Olympe Lancelot - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.01.20 kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - Olympe Lancelot - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.09.19 Polufinale | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča |