MEČ
28.08.19 | 1. kolo | Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | 6-0, 7-5 | W25 Vienna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | |
1. servis % | 56/72 (78%) | 36/49 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/56 (64%) | 19/36 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 5/13 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/11 (9%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/49 (51%) | 29/72 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-2 | |
1-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-5 | |
5-5 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Bianca Bulgaru vs. Yvonne Neuwirth - Međusobni mečevi
28.08.19 | 1. kolo | Miriam Bianca Bulgaru | Yvonne Neuwirth | 6-0, 7-5 | detalj meča | W25 Vienna | zemlja |
Miriam Bianca Bulgaru form & Yvonne Neuwirth form
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča |
Yvonne Neuwirth - Posljednji mečevi
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča |