Republic of Korea
15.03.00, 24 Godina
15.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
07.02.98, 26 Godina
07.02.98, 26 Godina
Mijeong Park vs. Seon Young Um - Međusobni mečevi
03.09.18 | kval. | Mijeong Park | Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Mijeong Park form & Seon Young Um form
Mijeong Park - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.08.18 kval. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 kval. | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča |
Seon Young Um - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, - Seon Young Um - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Dami Lee | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-73, 10-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
12.05.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 kval. | vs. Mijeong Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.18 kval. | vs. Seunghyun Lee | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Han Byeol Lee | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.16 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.16 1. kolo | vs. Sumin Kim | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Han Byeol Lee | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Le Seul Kim | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Karina Kristina Vyrlan | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-3, 1-0, Subin Park - odustajanje | detalj meča |