MEČ
17.11.21 | 1. kolo | Ayumi Morita | Mijeong Park | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ayumi Morita | Mijeong Park | |
1. servis % | 27/31 (87%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/27 (89%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/4 (25%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/42 (64%) | 6/31 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Morita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Morita | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Morita | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Morita | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
15.03.00, 24 Godina
15.03.00, 24 Godina
Ayumi Morita vs. Mijeong Park - Međusobni mečevi
17.11.21 | 1. kolo | Ayumi Morita | Mijeong Park | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Ayumi Morita form & Mijeong Park form
Ayumi Morita - Posljednji mečevi
W60 Tokyo - dvorana | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-2, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 3-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 1-2, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 0-1, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.22 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
28.05.22 Polufinale | vs. Jasmine Conway | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.05.22 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.05.22 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.22 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.05.22 kval. | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
26.04.22 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.22 Finale | vs. Haruna Arakawa | - | detalj meča | |
26.02.22 Polufinale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 5-4, - Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Petra Csabi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.12.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Mijeong Park - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.08.18 kval. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 kval. | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča |