MEČ
19.10.15 | 1. kolo kval. | Mia Eklund | Ioana Loredana Rosca | 7-67, 6-4 | Joue Les | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mia Eklund vs. Ioana Loredana Rosca - Međusobni mečevi
19.10.15 | 1. kolo kval. | Mia Eklund | Ioana Loredana Rosca | 7-67, 6-4 | detalj meča | Joue Les | dvorana |
Mia Eklund form & Ioana Loredana Rosca form
Mia Eklund - Posljednji mečevi
W25 Khimki - dvorana | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |