MEČ
11.09.17 | 2. kolo kval. | Ivonne Cavalle-Reimers | Seone Mendez | 6-4, 6-1 | Biarritz | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Seone Mendez - Međusobni mečevi
07.10.19 | kval. | Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 7-5 | detalj meča | Roja De | zemlja |
19.10.17 | Četvrtfinale | Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 7-5 | detalj meča | Roja De | zemlja |
11.09.17 | 2. kolo kval. | Ivonne Cavalle-Reimers | Seone Mendez | 6-4, 6-1 | detalj meča | Biarritz | zemlja |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Seone Mendez form
Ivonne Cavalle-Reimers - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |