MEČ
16.08.19 | Četvrtfinale | Ipek Oz | Darja Vidmanova | 6-4, 6-2 | W15 Oldenzaal | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ipek Oz | Darja Vidmanova | |
1. servis % | 44/58 (76%) | 32/57 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/57 (51%) | 20/58 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-3 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
5-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Ipek Oz | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ipek Oz vs. Darja Vidmanova - Međusobni mečevi
16.08.19 | Četvrtfinale | Ipek Oz | Darja Vidmanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Oldenzaal | zemlja |
Ipek Oz form & Darja Vidmanova form
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
06.04.24 Finale | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Polufinale | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča |
Darja Vidmanova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.22 kval. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
27.06.22 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
14.09.21 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detalj meča |