MEČ
18.05.15 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Sara Gambogi | 6-2, 6-0 | Velenje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Horackova vs. Sara Gambogi - Međusobni mečevi
18.05.15 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Sara Gambogi | 6-2, 6-0 | detalj meča | Velenje | zemlja |
Gabriela Horackova form & Sara Gambogi form
Gabriela Horackova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča |
Sara Gambogi - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 kval. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detalj meča |