MEČ
27.07.21 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Sara Gambogi | 6-1, 6-2 | W15 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aurora Zantedeschi | Sara Gambogi | |
1. servis % | 34/51 (67%) | 46/70 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 20/46 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/17 (41%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/70 (59%) | 21/51 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aurora Zantedeschi vs. Sara Gambogi - Međusobni mečevi
27.07.21 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Sara Gambogi | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Cordenons | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Sara Gambogi form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Sara Gambogi - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 kval. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detalj meča |