MEČ
18.09.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Olga Doroshina | 7-63, 6-2 | Saint Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Olga Doroshina - Međusobni mečevi
25.04.18 | 2. kolo | Olga Doroshina | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-1 | detalj meča | Karshi | tvrda |
18.09.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Olga Doroshina | 7-63, 6-2 | detalj meča | Saint Petersburg | dvorana |
Emily Webley-Smith form & Olga Doroshina form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča |
Olga Doroshina - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - odustajanje | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
31.12.19 kval. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
21.12.19 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
14.12.19 Polufinale | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detalj meča |