INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Steffi Distelmans vs. Cristina Dinu - Međusobni mečevi
16.03.16 | 1. kolo | Cristina Dinu | Steffi Distelmans | 4-1, Cristina Dinu - odustajanje | detalj meča | Antalya | zemlja |
Steffi Distelmans form & Cristina Dinu form
Steffi Distelmans - Posljednji mečevi
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
21.11.16 1. kolo | vs. Emilie Francati | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
18.11.16 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.11.16 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.16 1. kolo | vs. Emilie Francati | 6-75, 6-3, 7-60 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo | vs. Akiko Okuda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Martyna Habrych | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Laura Heinrichs | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Klaartje Liebens | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Justine Ozga | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Kristin Vivien Rehse | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
27.06.16 kval. | vs. Mathilde Devits | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
24.06.16 Četvrtfinale | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.16 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.06.16 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Sarah Lee | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Cristina Dinu - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.04.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - odustajanje | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detalj meča |