INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dominique Karregat vs. Ashmitha Easwaramurthi - Međusobni mečevi
04.03.18 | 2. kolo kval. | Ashmitha Easwaramurthi | Dominique Karregat | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Dominique Karregat form & Ashmitha Easwaramurthi form
Dominique Karregat - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Sem Wensveen | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-1, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-1, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-69, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.18 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Ashmitha Easwaramurthi - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Peer | 5-7, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 kval. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detalj meča |