MEČ
19.09.16 | kval. | Anna-Giulia Remondina | Xenia Knoll | 6-1, 6-74, 7-68 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna-Giulia Remondina vs. Xenia Knoll - Međusobni mečevi
19.09.16 | kval. | Anna-Giulia Remondina | Xenia Knoll | 6-1, 6-74, 7-68 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
15.03.10 | 2. kolo | Xenia Knoll | Anna-Giulia Remondina | 6-1, 6-3 | detalj meča | Wetzikon | tepih |
Anna-Giulia Remondina form & Xenia Knoll form
Anna-Giulia Remondina - Posljednji mečevi
Nantes - dvorana | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
08.10.18 kval. | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Carolina Bulatovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-76, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Perigueux - zemlja | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.06.18 kval. | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Brescia - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Grado - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
03.05.18 Četvrtfinale | vs. Anna Zaja | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-4, 2-4, Cindy Burger - odustajanje | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ana Biskic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Mila Mejic | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Xenia Knoll - Posljednji mečevi
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
06.10.19 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
29.11.18 Četvrtfinale | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - Xenia Knoll - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detalj meča |