Russia
14.09.99, 24 Godina
14.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Adelina Baravi vs. Alina Silich - Međusobni mečevi
20.03.19 | 1. kolo | Alina Silich | Adelina Baravi | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Adelina Baravi form & Alina Silich form
Adelina Baravi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - odustajanje | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - odustajanje | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Alina Silich - Posljednji mečevi
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - odustajanje | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detalj meča |