MEČ
18.11.19 | 2. kolo kval. | Adelina Baravi | Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
14.09.99, 24 Godina
14.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
15.12.97, 26 Godina
15.12.97, 26 Godina
Adelina Baravi vs. Karina Kalkenova - Međusobni mečevi
18.11.19 | 2. kolo kval. | Adelina Baravi | Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Adelina Baravi form & Karina Kalkenova form
Adelina Baravi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - odustajanje | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - odustajanje | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Karina Kalkenova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča |