MEČ
02.09.20 | 1. kolo | Alexandra Vasilyeva | Alina Michalitsch | 6-3, 6-2 | W15 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexandra Vasilyeva | Alina Michalitsch | |
1. servis % | 35/51 (69%) | 45/56 (80%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/35 (63%) | 18/45 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 4/11 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/56 (61%) | 21/51 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alina Michalitsch | |
0-0, 0-15 | ||
Alexandra Vasilyeva | 0-1 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Alina Michalitsch | |
0-0, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Alexandra Vasilyeva | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
3-2 | Alina Michalitsch | |
0-0 | ||
Alexandra Vasilyeva | 4-2 | |
0-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandra Vasilyeva | 1-1 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alina Michalitsch | |
Alexandra Vasilyeva | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Russia
18.12.01, 22 Godina
18.12.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
22.01.00, 24 Godina
10425 $
22.01.00, 24 Godina
10425 $
Alexandra Vasilyeva vs. Alina Michalitsch - Međusobni mečevi
02.09.20 | 1. kolo | Alexandra Vasilyeva | Alina Michalitsch | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Otocec | zemlja |
Alexandra Vasilyeva form & Alina Michalitsch form
Alexandra Vasilyeva - Posljednji mečevi
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Shria Atturu | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Alina Michalitsch - Posljednji mečevi
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča |