MEČ
01.10.19 | 1. kolo | Wojciech Marek | Robin Thour | 6-2, 6-1 | M25 Falun | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Wojciech Marek | Robin Thour | |
1. servis % | 39/59 (66%) | 35/56 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/39 (74%) | 15/35 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/56 (57%) | 19/59 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/115 (63%) | 43/115 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0 | ||
Wojciech Marek | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Wojciech Marek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Robin Thour | |
0-0 | ||
Wojciech Marek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Robin Thour | |
0-0 | ||
Wojciech Marek | 1-0 | |
2-0 | Robin Thour | |
Wojciech Marek | 3-0 | |
3-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0 | ||
Wojciech Marek | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
27.11.94, 29 Godina
27.11.94, 29 Godina
Wojciech Marek vs. Robin Thour - Međusobni mečevi
01.10.19 | 1. kolo | Wojciech Marek | Robin Thour | 6-2, 6-1 | detalj meča | M25 Falun | dvorana |
Wojciech Marek form & Robin Thour form
Wojciech Marek - Posljednji mečevi
M25 Lodz - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zilina - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mariano Navone | 7-5, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Yann Wojcik | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 0-2, - Wojciech Marek - odustajanje | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.21 | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
05.02.21 Četvrtfinale | vs. Michal Dembek | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.21 2. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Robin Thour - Posljednji mečevi
M25 Ystad - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
20.09.22 kval. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.22 kval. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
M25 Kalmar - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.21 kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.21 kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | detalj meča |