INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Robin Stanek vs. Mick Veldheer - Međusobni mečevi
13.09.20 | 1. kolo kval. | Robin Stanek | Mick Veldheer | 6-4, 6-2 | detalj meča | M25 Prague | zemlja |
Robin Stanek form & Mick Veldheer form
Robin Stanek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - odustajanje | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
04.09.21 Polufinale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - odustajanje | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča |
Mick Veldheer - Posljednji mečevi
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
28.03.23 kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
19.01.23 Četvrtfinale | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - odustajanje | detalj meča | |
18.01.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
17.01.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detalj meča |