Holland
08.05.98, 25 Godina
08.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
28.07.97, 26 Godina
28.07.97, 26 Godina
Nick Broekhof vs. Nikita Repkin - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Nick Broekhof | Nikita Repkin | 6-3, 6-2 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
Nick Broekhof form & Nikita Repkin form
Nick Broekhof - Posljednji mečevi
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Bury | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Iskandar Karimov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Joris Bodin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Noah Borges | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Belgium F7 - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Namazbek Diushembiev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Belgium F6 - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Gregory Normand | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Belgium F5 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Tom Pisane | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.18 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 7-66, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Beaufort | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Belgium F4 - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ralph Maas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Netherlands F3 - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Floris Van Den Brink | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Pascal Juraj Wagemaker | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Netherlands F2 - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Ruben Konings | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 5-1, Philipp Klimov - odustajanje | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Tribb De Jong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Athanasios Bilis | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasios Pavlis | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Arnav Alok Goel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Nikita Repkin - Posljednji mečevi
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 2-6, 7-63, 9-11 | detalj meča | |
M15 Lons - dvorana | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | detalj meča |