INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matic Spec vs. Chukang Wang - Međusobni mečevi
04.11.18 | 2. kolo kval. | Matic Spec | Chukang Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | Thailand F8 | tvrda |
Matic Spec form & Chukang Wang form
Matic Spec - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Pietro Marino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.22 kval. | vs. Tim Sandkaulen | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
23.01.22 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.12.21 2. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.12.21 Četvrtfinale | vs. Jose Statham | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.11.21 Četvrtfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Luka Petrovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.21 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-74, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
08.10.21 2. kolo | vs. Jesse Flores | 7-65, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.21 1. kolo | vs. Ivar Aramburu Contreras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
05.09.21 Finale | vs. Timo Stodder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.21 Polufinale | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Chukang Wang - Posljednji mečevi
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shanghai - tvrda | ||||
16.07.23 Finale | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.07.23 Polufinale | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - odustajanje | detalj meča |