MEČ
29.10.18 | kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Daniel De Jonge | 7-68, 6-3 | Tunisia F38 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Norway
15.11.00, 23 Godina
15.11.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
17.08.99, 24 Godina
14512 $
17.08.99, 24 Godina
14512 $
Lukas Hellum Lilleengen vs. Daniel De Jonge - Međusobni mečevi
29.10.18 | kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Daniel De Jonge | 7-68, 6-3 | detalj meča | Tunisia F38 | tvrda |
Lukas Hellum Lilleengen form & Daniel De Jonge form
Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča |
Daniel De Jonge - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detalj meča |