MEČ
05.06.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Emmanuel Luria | 7-5, 6-4 | Israel F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
22.12.99, 24 Godina
12883 $
22.12.99, 24 Godina
12883 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Lior Goldenberg vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
27.11.17 | 1. kolo kval. | Lior Goldenberg | Emmanuel Luria | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | Israel F16 | tvrda |
05.06.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Emmanuel Luria | 7-5, 6-4 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
Lior Goldenberg form & Emmanuel Luria form
Lior Goldenberg - Posljednji mečevi
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |