MEČ
05.10.15 | 2. kolo | Juan Lizariturry | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-3 | Spain F32 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Juan Lizariturry | Sergio Martos Gornes | |
1. servis % | 27/44 (61%) | 27/61 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/27 (59%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 13/34 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/61 (57%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Lizariturry vs. Sergio Martos Gornes - Međusobni mečevi
05.10.15 | 2. kolo | Juan Lizariturry | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-3 | detalj meča | Spain F32 | zemlja |
06.05.13 | 1. kolo | Juan Lizariturry | Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-0 | detalj meča | Spain F13 | zemlja |
Juan Lizariturry form & Sergio Martos Gornes form
Juan Lizariturry - Posljednji mečevi
Germany F5 - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F26 - zemlja | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Rafael Matos | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Marc Giner | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F23 - zemlja | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Javier Marti | 1-6, 0-3, - Juan Lizariturry - odustajanje | detalj meča | |
Spain F22 - zemlja | ||||
24.07.17 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.17 Polufinale | vs. David Vega Hernandez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.07.17 Četvrtfinale | vs. Vullnet Tashi | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.07.17 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
18.07.17 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, Bernabe Zapata Miralles - odustajanje | detalj meča | |
Spain F21 - zemlja | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.17 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-1, 5-4, Alberto Barroso Campos - odustajanje | detalj meča | |
Spain F20 - zemlja | ||||
06.07.17 Četvrtfinale | vs. Jordi Samper-Montana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.07.17 2. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Spain F19 - tvrda | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.17 1. kolo | vs. Antonio J. Ayala Hernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Spain F18 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Evan King | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F17 - tvrda | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-1, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F13 - zemlja | ||||
10.05.17 2. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.17 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Samy Grace | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F6 - zemlja | ||||
10.04.17 kval. | vs. Miguel Semmler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Spain F10 - zemlja | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Antonio J. Ayala Hernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Sergio Martos Gornes - Posljednji mečevi
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča |