MEČ
30.08.21 | 1. kolo kval. | Johannes Haerteis | Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-1 | Mallorca Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Johannes Haerteis | Sergio Martos Gornes | |
1. servis % | 24/35 (69%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/11 (82%) | 3/15 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/47 (57%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johannes Haerteis vs. Sergio Martos Gornes - Međusobni mečevi
30.08.21 | 1. kolo kval. | Johannes Haerteis | Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-1 | detalj meča | Mallorca Challenger | tvrda |
Johannes Haerteis form & Sergio Martos Gornes form
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Sergio Martos Gornes - Posljednji mečevi
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča |