MEČ
27.03.17 | 1. kolo kval. | Helman Volkats | Yaron Guberman | 6-4, 4-6, 6-2 | Israel F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
22.02.99, 25 Godina
22.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.11.99, 24 Godina
25.11.99, 24 Godina
Helman Volkats vs. Yaron Guberman - Međusobni mečevi
24.04.17 | 1. kolo kval. | Yaron Guberman | Helman Volkats | 6-2, 7-5 | detalj meča | Israel F4 | tvrda |
27.03.17 | 1. kolo kval. | Helman Volkats | Yaron Guberman | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | Israel F3 | tvrda |
Helman Volkats form & Yaron Guberman form
Helman Volkats - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Roy Fleischer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Aviv Ben Shabat | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ori Maior | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sahar Alon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Dvir Ratzon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Michael Kricheli | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Yaron Guberman - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.21 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | detalj meča |