INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fabricio Neis vs. Wilson Leite - Međusobni mečevi
10.11.14 | 2. kolo | Fabricio Neis | Wilson Leite | 6-1, 3-6, 6-0 | detalj meča | Brazil F13 | zemlja |
22.04.13 | 1. kolo | Wilson Leite | Fabricio Neis | 6-4, 6-4 | detalj meča | Chile F2 | zemlja |
26.11.12 | 2. kolo | Fabricio Neis | Wilson Leite | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F35 | tvrda |
04.10.10 | 2. kolo | Fabricio Neis | Wilson Leite | 6-4, 7-5 | detalj meča | Brazil F27 | tvrda |
Fabricio Neis form & Wilson Leite form
Fabricio Neis - Posljednji mečevi
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 kval. | vs. Sergio Galdos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 7-63, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. David Vega Hernandez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Mantilla | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.18 kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 0-3, - Fabricio Neis - odustajanje | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 7-62, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marin Draganja | 3-6, 6-2, 1-0, Marin Draganja - odustajanje | detalj meča | |
Panama City - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | - | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 0-6, - Fabricio Neis - odustajanje | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
19.11.17 kval. | vs. Peter Nagy | 3-6, 7-64, 7-613 | detalj meča | |
18.11.17 1. kolo kval. | vs. George Hime | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Hudson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.11.17 2. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.17 kval. | vs. Jose Pereira | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Thales Turini | 6-73, 2-1, Thales Turini - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
03.09.17 2. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Quito Challenger - zemlja | ||||
26.08.17 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Lopez | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Romain Arneodo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Maxime Chazal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.17 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Gerard Granollers | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
29.04.17 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Wilson Leite - Posljednji mečevi
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-67, 4-6, 5-5, - Wilson Leite - odustajanje | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
15.10.23 Finale | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
13.10.23 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detalj meča |