INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gleb Alekseenko vs. Dimitar Kuzmanov - Međusobni mečevi
03.05.10 | 1. kolo | Dimitar Kuzmanov | Gleb Alekseenko | 5-7, 6-4, 7-63 | detalj meča | Bulgaria F1 | zemlja |
Gleb Alekseenko form & Dimitar Kuzmanov form
Gleb Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - odustajanje | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F12 - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Dimitar Kuzmanov - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 7-69, 2-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - odustajanje | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - odustajanje | detalj meča |