Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Austin Smith vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
03.10.16 | 2. kolo kval. | Austin Smith | Nir Vodavoz | 6-4, 7-62 | detalj meča | Israel F15 | tvrda |
19.09.16 | kval. | Austin Smith | Nir Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Austin Smith form & Nir Vodavoz form
Austin Smith - Posljednji mečevi
USA F37 - zemlja | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Gianni Mina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.16 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
USA F35 - zemlja | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Guillermo Nunez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Thales Turini | 6-4, 4-3, Thales Turini - odustajanje | detalj meča | |
USA F34 - dvorana | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
USA F33 - tvrda | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Michael Geerts | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Mico Santiago | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Gunther Matta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. William Griffith | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
05.10.16 1. kolo | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Saar Steele | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Amir Weintraub | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Mor Bulis | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
25.09.16 Finale | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.09.16 Polufinale | vs. Dekel Bar | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
23.09.16 Četvrtfinale | vs. Ben Patael | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Bar Tzuf Botzer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Fabio Santarossa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Atlanta - tvrda | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lexington Challenger - tvrda | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Marinko Matosevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F24 - tvrda | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Wil Spencer | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - odustajanje | detalj meča |