MEČ
26.10.16 | 1. kolo | Arnd Weyhausen | Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | Germany F16 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Arnd Weyhausen | Yan Sabanin | |
1. servis % | 25/49 (51%) | 40/73 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/25 (84%) | 27/40 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/24 (75%) | 14/33 (42%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/73 (44%) | 10/49 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 6 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Germany
11.11.93, 30 Godina
11.11.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Arnd Weyhausen vs. Yan Sabanin - Međusobni mečevi
26.10.16 | 1. kolo | Arnd Weyhausen | Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | Germany F16 | tepih |
Arnd Weyhausen form & Yan Sabanin form
Arnd Weyhausen - Posljednji mečevi
Netherlands F7 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Masayoshi Ono | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Artem Kapshuk | 2-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
08.07.17 1. kolo kval. | vs. Julian Onken | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F5 - zemlja | ||||
26.06.17 kval. | vs. Alex Solanki | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Valent | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Niclas Braun | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Kopeinigg | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Filip Ambrozy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
26.10.16 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Alexander Mannapov | 7-5, 3-0, Alexander Mannapov - odustajanje | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Joris Bodin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Christophe Tholl | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Johann Willems | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Urs Ferdinand Breitenberger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Germany F5 - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Marcel Waloch | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Germany F2 - tepih | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-1, 2-0, Benjamin Loccisano - odustajanje | detalj meča | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Dominik Boehler | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Anton Leo Sommerwerck | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Casper Bonapart | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Dominik Wirlend | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Tobias Dankl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F9 - tvrda | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Thorben Michaelis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Germany F15 - dvorana | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |