Russia
23.10.97, 26 Godina
18693 $
23.10.97, 26 Godina
18693 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elina Nepliy vs. Yana Morderger - Međusobni mečevi
01.02.19 | 1. kolo | Yana Morderger | Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
16.11.17 | 2. kolo | Yana Morderger | Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Elina Nepliy form & Yana Morderger form
Elina Nepliy - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča |