INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Coppola vs. Yana Morderger - Međusobni mečevi
16.05.18 | 1. kolo | Yana Morderger | Claudia Coppola | 6-2, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Claudia Coppola form & Yana Morderger form
Claudia Coppola - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.05.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | - | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - odustajanje | detalj meča | |
W60 Wiesbaden - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | - | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - odustajanje | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
28.10.18 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - odustajanje | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča |