Taipei (CHN)
13.10.99, 24 Godina
13.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
20.06.95, 28 Godina
20.06.95, 28 Godina
Ya Yun Pai vs. Mi Jeong Kwon - Međusobni mečevi
13.08.18 | 2. kolo kval. | Ya Yun Pai | Mi Jeong Kwon | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Ya Yun Pai form & Mi Jeong Kwon form
Ya Yun Pai - Posljednji mečevi
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Eimi Friant | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Xinrui Liu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Ziyue Sun | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Emily Bi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 kval. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.07.18 kval. | vs. Kanami Tsuji | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Katherine Ip | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
19.06.17 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ting-Pei Chang | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Kaohsiung - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Mi Jeong Kwon - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Seojin Oh | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Su Jin Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Ya Yun Pai | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. A Young Jang | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 kval. | vs. Jeongyun Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Seoin Choi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Desirae Krawczyk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Ah Song | 5-2, Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Su San Na Sim | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-69, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Ye-Ra Lee | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Hyun-Hui Hong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detalj meča |