Sweden
19.03.00, 24 Godina
19.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Molly Helgesson vs. Valeriya Pogrebnyak - Međusobni mečevi
29.05.17 | 2. kolo kval. | Valeriya Pogrebnyak | Molly Helgesson | 6-0, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Molly Helgesson form & Valeriya Pogrebnyak form
Molly Helgesson - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - odustajanje | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 kval. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Valeriya Pogrebnyak - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 5-7, - Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Alena Fomina | 7-61, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Aleksandra Efremova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detalj meča |