MEČ
15.09.19 | 1. kolo kval. | Tamara Malesevic | Szabina Szlavikovics | 6-4, 6-3 | W25 Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tamara Malesevic vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
15.09.19 | 1. kolo kval. | Tamara Malesevic | Szabina Szlavikovics | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
Tamara Malesevic form & Szabina Szlavikovics form
Tamara Malesevic - Posljednji mečevi
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
29.06.21 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - odustajanje | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.21 Polufinale | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |