MEČ
07.09.20 | 1. kolo | Tamara Curovic | Cemre Anil | 6-4, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0 | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-3 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0 | ||
Tamara Curovic | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Cemre Anil | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tamara Curovic vs. Cemre Anil - Međusobni mečevi
07.09.20 | 1. kolo | Tamara Curovic | Cemre Anil | 6-4, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Tamara Curovic form & Cemre Anil form
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |