Republic of Korea
24.06.97, 26 Godina
24.06.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
19.01.98, 26 Godina
19.01.98, 26 Godina
Sunae Ji vs. Do Hee Bae - Međusobni mečevi
01.09.14 | 2. kolo kval. | Sunae Ji | Do Hee Bae | 6-4, 3-6, 7-66 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Sunae Ji form & Do Hee Bae form
Sunae Ji - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Haram Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sora Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 4-1, Linnea Malmqvist - odustajanje | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Se-Hyun Kim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
28.06.16 2. kolo | vs. Yan Wang | - | detalj meča | |
28.06.16 1. kolo | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Mijung Kang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Su San Na Sim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Reina Takahashi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
22.06.16 2. kolo | vs. Yan Wang | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
22.06.16 1. kolo | vs. Kimika Sakata | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Ha Eun Lim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Hyerin Nam | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Ha-Young Ji | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 3-6, - Sunae Ji - odustajanje | detalj meča |
Do Hee Bae - Posljednji mečevi
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 kval. | vs. Hwiwon Wi | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.17 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Jin Yoo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Ye-Ji Mun | 7-5, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Chaeeun Lee | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dohee Lee | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Suzuka Furukawa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | detalj meča |