MEČ
11.06.17 | Finale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-3, 3-6, 6-2 | Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | |
1. servis % | 63/85 (74%) | 58/82 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/63 (59%) | 26/58 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/22 (45%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/82 (55%) | 38/85 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sunam Jeong vs. Ji-Hee Choi - Međusobni mečevi
25.05.18 | Četvrtfinale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detalj meča | Changwon | tvrda |
11.03.18 | 2. kolo kval. | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-2, 6-2 | detalj meča | Toyota | tvrda |
11.06.17 | Finale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
04.06.17 | Finale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-2, 6-3 | detalj meča | Sangju | tvrda |
14.07.16 | Polufinale | Ji-Hee Choi | Sunam Jeong | 6-2, 6-4 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
01.07.16 | Polufinale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 1-6, 6-3, 4-0, Ji-Hee Choi - odustajanje | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
28.05.16 | Polufinale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 6-3, 6-1 | detalj meča | Incheon | tvrda |
07.09.15 | Četvrtfinale | Sunam Jeong | Ji-Hee Choi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
15.06.15 | kval. | Ji-Hee Choi | Sunam Jeong | 6-3, 6-4 | detalj meča | Incheon | tvrda |
23.06.14 | Polufinale | Ji-Hee Choi | Sunam Jeong | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Sunam Jeong form & Ji-Hee Choi form
Sunam Jeong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.09.22 Polufinale | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
22.12.19 Finale | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
21.12.19 Polufinale | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Ji-Hee Choi - Posljednji mečevi
W60 Sydney - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Calgary - dvorana | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.22 kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | detalj meča |