Russia
04.10.00, 23 Godina
04.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
16.06.00, 23 Godina
16.06.00, 23 Godina
Nasty Surkova vs. Sophie Muntean - Međusobni mečevi
06.11.17 | kval. | Sophie Muntean | Nasty Surkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Nasty Surkova form & Sophie Muntean form
Nasty Surkova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.11.17 kval. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, Anastasia Bursa - odustajanje | detalj meča |
Sophie Muntean - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-4, - Sophie Muntean - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Lola Mireille Glantz | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Clermont Ferrand - dvorana | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
10.09.18 kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
04.09.18 kval. | vs. Vittoria Pastorino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Julia Payola | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Louise Lampla | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Nasty Surkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |