Algeria
19.12.89, 34 Godina
19.12.89, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
13.03.99, 25 Godina
13.03.99, 25 Godina
Amira Ben Aissa vs. Shaline-Doreen Pipa - Međusobni mečevi
21.04.18 | 2. kolo kval. | Shaline-Doreen Pipa | Amira Ben Aissa | Shaline-Doreen Pipa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Amira Ben Aissa form & Shaline-Doreen Pipa form
Amira Ben Aissa - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Britney Chiu | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Eloise De Mooij | 3-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Elise Renard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 2-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Julita Saner | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.09.22 kval. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 6-0, 10-2 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.22 kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
25.05.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.22 1. kolo | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
14.03.22 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Emma Zheng | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Shaline-Doreen Pipa - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča |