MEČ
11.03.18 | 1. kolo kval. | Sean Lodzki | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | Ramat Hasharon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
30.12.98, 25 Godina
30.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Sean Lodzki vs. Nitzan Bruner - Međusobni mečevi
11.03.18 | 1. kolo kval. | Sean Lodzki | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | Ramat Hasharon | tvrda |
Sean Lodzki form & Nitzan Bruner form
Sean Lodzki - Posljednji mečevi
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 1-2, - Sean Lodzki - odustajanje | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
20.03.18 kval. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Belovukovic | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Riva Hondiashvili | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | - | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.17 kval. | vs. Alexa Ryngler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
05.12.16 kval. | vs. Maya Tahan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Shiraz Bronstein | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Nitzan Bruner - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.17 kval. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | detalj meča |