MEČ
26.10.15 | 1. kolo | Rishika Sunkara | Isha Budwal | 6-0, 6-0 | Raipur | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Rishika Sunkara | Isha Budwal | |
1. servis % | 26/40 (65%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 2/17 (12%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/33 (76%) | 13/40 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
19.02.99, 25 Godina
19.02.99, 25 Godina
Rishika Sunkara vs. Isha Budwal - Međusobni mečevi
24.10.16 | 1. kolo | Rishika Sunkara | Isha Budwal | 6-2, 6-2 | detalj meča | Pune | tvrda |
26.10.15 | 1. kolo | Rishika Sunkara | Isha Budwal | 6-0, 6-0 | detalj meča | Raipur | tvrda |
Rishika Sunkara form & Isha Budwal form
Rishika Sunkara - Posljednji mečevi
W15 New - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Aayushi Tanwar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.03.21 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Muzaffarnagar - trava | ||||
11.11.18 kval. | vs. Anna Makhorkina | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Aayushi Tanwar | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 kval. | vs. Sai Chamarthi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anupreet Bedi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bhopal - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-710, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Indore - tvrda | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Shweta Rana | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Pareen Shivekar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.17 1. kolo | vs. Csilla Fodor | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
16.10.17 Polufinale | vs. Prerna Bhambri | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
15.10.17 2. kolo | vs. Andrea Ka | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
15.10.17 Četvrtfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.10.17 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Himani Mor | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
01.10.17 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Youmi Zhuoma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča |
Isha Budwal - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | detalj meča |