MEČ
28.01.17 | Finale | Polina Monova | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | Almaty | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Polina Monova | Ekaterina Kazionova | |
1. servis % | 43/58 (74%) | 32/60 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/43 (63%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/60 (52%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polina Monova vs. Ekaterina Kazionova - Međusobni mečevi
28.01.17 | Finale | Polina Monova | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detalj meča | Almaty | dvorana |
Polina Monova form & Ekaterina Kazionova form
Polina Monova - Posljednji mečevi
W25 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | - | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 0-3, - Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Amina Anshba | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-4, - Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 6-0, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-3, - Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
25.03.19 kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 7-65, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 3-4, - Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-3, - Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.18 Polufinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Amandine Hesse | 6-2, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jiho Shin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |