INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Punnin Kovapitukted vs. Paula Baranano - Međusobni mečevi
02.10.17 | 2. kolo kval. | Paula Baranano | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-1 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Punnin Kovapitukted form & Paula Baranano form
Punnin Kovapitukted - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Paula Baranano - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Waco - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.06.18 Četvrtfinale | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča |