Ukraine
07.05.98, 25 Godina
07.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
23.10.97, 26 Godina
23.10.97, 26 Godina
Vlada Filinskaya vs. Patricia Boentgen - Međusobni mečevi
10.03.18 | 1. kolo kval. | Patricia Boentgen | Vlada Filinskaya | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
04.03.18 | 2. kolo kval. | Vlada Filinskaya | Patricia Boentgen | 6-0, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Vlada Filinskaya form & Patricia Boentgen form
Vlada Filinskaya - Posljednji mečevi
Chornomorsk - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Zhytelna | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Mizuki Nagano | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.11.17 kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 kval. | vs. Valentina Abrile | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 6-2, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.16 kval. | vs. Aleah Marrow | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Dzhaparidze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-76, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Popova | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Lyubov Slovtsova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Patricia Boentgen - Posljednji mečevi
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Arcadia - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Carson - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
20.02.19 2. kolo | vs. Taylah Lawless | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 kval. | vs. Karolina Vlckova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maretha Burger | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Arends | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Drew Anderson | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 5-7, 3-6 | detalj meča |