Slovenia
22.10.01, 22 Godina
22.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
16.09.00, 23 Godina
16.09.00, 23 Godina
Noka Juric vs. Lana Sipek - Međusobni mečevi
05.06.19 | 1. kolo kval. | Noka Juric | Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | W15 Banja | zemlja |
Noka Juric form & Lana Sipek form
Noka Juric - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | Carlota Martinez Cirez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Lana Sipek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detalj meča |